Skeppsur i mässing

Skeppsur i mässing
Skeppsur i mässing
Skeppsur i mässing
Skeppsur i mässing

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKEPPSUR, mässing, urtavlan märkt L Sundstedt Stockholm, diameter 21 cm
Proveniens: skådespelaren och regissören Olof Thunberg

Urtavlan med färgbortfall, slitage

325140

2015-08-30