Medaljong armring brosch
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MEDALJONG, originaletui, ARMRING, BROSCH, svart emalj, bl a dekor med orientpärlor, delvis silver, 1800-talets senare del
Skador och slitage, några pärlor saknas, etui med slitage och med datum- och årtalsmärkning i bläck
325143
2015-08-30