Medaljong armring brosch

Medaljong armring brosch
Medaljong armring brosch
Medaljong armring brosch
Medaljong armring brosch
Medaljong armring brosch
Medaljong armring brosch
Medaljong armring brosch
Medaljong armring brosch
Medaljong armring brosch
Medaljong armring brosch
Medaljong armring brosch
Medaljong armring brosch

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MEDALJONG, originaletui, ARMRING, BROSCH, svart emalj, bl a dekor med orientpärlor, delvis silver, 1800-talets senare del

Skador och slitage, några pärlor saknas, etui med slitage och med datum- och årtalsmärkning i bläck

325143

2015-08-30