Ljusplåt mässing
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LJUSPLÅT, mässing, omkring 1900, barockstil, med senare ljushållare för två ljus, höjd 64 cm, etikett a tergo " SF Filmstaden"
Proveniens: skådespelaren och regissören Olof Thunberg
Slitage
325144
2015-08-30