Ljusplåt mässing

Ljusplåt mässing
Ljusplåt mässing
Ljusplåt mässing
Ljusplåt mässing

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUSPLÅT, mässing, omkring 1900, barockstil, med senare ljushållare för två ljus, höjd 64 cm, etikett a tergo " SF Filmstaden"
Proveniens: skådespelaren och regissören Olof Thunberg

Slitage

325144

2015-08-30