Salongsgrupp nyrokoko
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SALONGSGRUPP, 3 dlr, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, stoppade sitsar och ryggar, klädsel i röd plysch, bestående av: soffa, karmstolar 1 par, sitthöjd 38, soffans längd ca 110 cm,
Bruksslitage
325153
2015-08-30