Salongsgrupp nyrokoko

Salongsgrupp nyrokoko
Salongsgrupp nyrokoko
Salongsgrupp nyrokoko
Salongsgrupp nyrokoko
Salongsgrupp nyrokoko
Salongsgrupp nyrokoko
Salongsgrupp nyrokoko
Salongsgrupp nyrokoko

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALONGSGRUPP, 3 dlr, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, stoppade sitsar och ryggar, klädsel i röd plysch, bestående av: soffa, karmstolar 1 par, sitthöjd 38, soffans längd ca 110 cm,

Bruksslitage

325153

2015-08-30