Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
THOMAS STOTHARD (1755-1834), tillskriven, motiv med Adam och Eva, olja på plåt, ca 13,5x10 cm
Krackelerad, fläck
325157
2015-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här