Thomas Stothard tillskriven oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

THOMAS STOTHARD (1755-1834), tillskriven, motiv med Adam och Eva, olja på plåt, ca 13,5x10 cm

Krackelerad, fläck

325157

2015-08-30