Jean Fautrier

Jean Fautrier
Jean Fautrier

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JEAN FAUTRIER (Fankrike, 1898-1964), Le Verre, 1947, signerad Fautrier 12 (?)/30, etsning och akvatint tryckt i färg, 37x44,5 cm
Litteratur: Mason 213

325158

2015-08-30