Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JEAN FAUTRIER (Fankrike, 1898-1964), Le Verre, 1947, signerad Fautrier 12 (?)/30, etsning och akvatint tryckt i färg, 37x44,5 cm
Litteratur: Mason 213
325158
2015-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här