Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JACQUES VILLON (Frankrike, 1875-1963): La Faucheuse, 1951, signerad Jaques Villon, 320/350, etsning, 25x33 cm
LITTERATUR: Ginestet/Pouillon E526
325167
2015-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här