Jacques Villon etsning

Jacques Villon etsning
Jacques Villon etsning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JACQUES VILLON (Frankrike, 1875-1963): La Faucheuse, 1951, signerad Jaques Villon, 320/350, etsning, 25x33 cm
LITTERATUR: Ginestet/Pouillon E526

325167

2015-08-30