Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GRAHAM SUTHERLAND (1903-1980), Hanging Form, Owl and Bat, färglitografi 1955, signerad och numrerad Graham Sutherland 13/75, 50x65 cm
LITTERATUR: Tassi 63
325168
2015-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här