Appliquer 1 par förgylld brons 1800-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

APPLIQUER, 1 par, förgylld brons, 1800-tal, dekor av blad och örnhuvud, höjd 20 cm

Ytan anfrätt

325176

2015-08-30