Jacques Villon färglitografi
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JACQUES VILLON (Frankrike, 1875-1963), ur Les Bucoliques, 1955, signerad Jaques Villon, onumrerad, färglitografi på japanpapper, 20x49,5 cm
LITTERATUR: Ginestet/Pouillon 555-577 (sviten)
325181
2015-08-30