Jacques Villon färglitografi

Jacques Villon färglitografi
Jacques Villon färglitografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JACQUES VILLON (Frankrike, 1875-1963), Komposition, signerad Jacques Villon, onumrerad, färglitografi, 27,5x46 cm

325183

2015-08-30