Klubbat för:
31 000 SEK
Schätzwert
25 000 SEK
Beschreibung
OLAF RUDE (Danmark 1886-1957), Samtalande kvinnor, signerad och daterad Olaf Rude 1928, olja på duk, 100x130 cm
Zustandsbeschreibung
325206
2015-08-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner