Olaf Rude oljemålning

Olaf Rude oljemålning
Olaf Rude oljemålning
Olaf Rude oljemålning
Olaf Rude oljemålning
Olaf Rude oljemålning
Olaf Rude oljemålning

Klubbat för:

31 000 SEK

Schätzwert

25 000 SEK

Beschreibung

OLAF RUDE (Danmark 1886-1957), Samtalande kvinnor, signerad och daterad Olaf Rude 1928, olja på duk, 100x130 cm

Zustandsbeschreibung

325206

2015-08-30