Huggknivar

Huggknivar
Huggknivar
Huggknivar
Huggknivar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KOUKRI, MACHETE, bl a Indien, 1900-tal, totallängd ca 45-51 cm

Slitage

325214

2015-08-30