Omega herrarmbandsur

Omega herrarmbandsur
Omega herrarmbandsur
Omega herrarmbandsur
Omega herrarmbandsur

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 800 SEK

OMEGA, stål, herrarmbandsur, 1960-tal, Seamaster 600, plexiglas, diameter 34 mm

Glas med smärre repor

325234

2015-09-03