Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): "Sommar", ur Ord och Bild 1910, signerad i plåten, etsning, 17,8x12 cm
Se: Asplund 211, Hjert & Hjert 248, ZG 211) o.a.
Något gulnad
325243
2015-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här