Etsning Zorn Sommar 1910

Etsning Zorn Sommar 1910
Etsning Zorn Sommar 1910

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): "Sommar", ur Ord och Bild 1910, signerad i plåten, etsning, 17,8x12 cm

Se: Asplund 211, Hjert & Hjert 248, ZG 211) o.a.

Något gulnad

325243

2015-08-30