Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, England, 1900-tal, i mahohnyfanér, skåp och lådor, draghandtag i mässing, höjd 79, 140x45 cm, nyckel finns

Smärre ytskador

325276

2015-09-01