Bertil Vallien 5 elefanter

Bertil Vallien 5 elefanter
Bertil Vallien 5 elefanter
Bertil Vallien 5 elefanter
Bertil Vallien 5 elefanter
Bertil Vallien 5 elefanter
Bertil Vallien 5 elefanter
Bertil Vallien 5 elefanter
Bertil Vallien 5 elefanter

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERTIL VALLIEN, figuriner, 5 st., Rörstrand, stengods, elefanter med reliefdekor, signerade B Vallien undertill, höjd ca 12-19 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

Slitage

325280

2015-09-11