Argenta 4 delar Gustavsberg

Argenta 4 delar Gustavsberg
Argenta 4 delar Gustavsberg
Argenta 4 delar Gustavsberg
Argenta 4 delar Gustavsberg
Argenta 4 delar Gustavsberg
Argenta 4 delar Gustavsberg
Argenta 4 delar Gustavsberg
Argenta 4 delar Gustavsberg

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILHELM KÅGE, 4 dlr, 2 skålar, 2 vaser varav en med hänklar , Gustavsberg, Argenta, grön glasyr med silverdekor, märkta/signerade Gustavsberg Argenta, höjd ca 4-15 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

Smärre slitage

325288

2015-09-11