Argenta 4 delar Gustavsberg
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WILHELM KÅGE, 4 dlr, 2 skålar, 2 vaser varav en med hänklar , Gustavsberg, Argenta, grön glasyr med silverdekor, märkta/signerade Gustavsberg Argenta, höjd ca 4-15 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.
Smärre slitage
325288
2015-09-11