Tedosa samt tobaksburk 1930-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TEDOSA, TOBAKSBURK, C.G. Hallberg, Stockholm, 1930-tal, tenn, höjd 14 respektive 9 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

Bruksslitage, bucklor, repor

325291

2015-09-11