Ljusstakar 17/1800-tal

Ljusstakar 17/1800-tal
Ljusstakar 17/1800-tal
Ljusstakar 17/1800-tal
Ljusstakar 17/1800-tal
Ljusstakar 17/1800-tal
Ljusstakar 17/1800-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 17/1800-tal, Tyskland, tenn, oidentifierad stämpel, höjd ca 19 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

Slitage

325292

2015-09-11