Orientaliskt skåp

Orientaliskt skåp
Orientaliskt skåp
Orientaliskt skåp
Orientaliskt skåp
Orientaliskt skåp
Orientaliskt skåp
Orientaliskt skåp
Orientaliskt skåp

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅP, orientaliskt, 1900-tal, draghandtag i mässing, höjd 74, 73x46 cm

Lås saknas, slitage

325293

2015-09-01