Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅP, orientaliskt, 1900-tal, draghandtag i mässing, höjd 74, 73x46 cm
Lås saknas, slitage
325293
2015-09-01
Gör en kostnadsfri värdering här