Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CHRISTIAN FREDRIK SVENSSON (1834-1909): Marintmotiv, signerad C. F. Svensson, olja på pannå, 18 x 26 cm
325294
2015-08-31
Gör en kostnadsfri värdering här