Christian Fredrik Svensson

Christian Fredrik Svensson
Christian Fredrik Svensson
Christian Fredrik Svensson
Christian Fredrik Svensson

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CHRISTIAN FREDRIK SVENSSON (1834-1909): Marintmotiv, signerad C. F. Svensson, olja på pannå, 18 x 26 cm

325294

2015-08-31