Byrå sengustavianskt provinsarbete

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BYRÅ, sengustavianskt stockholmsarbete, fanérad i mahogny, beslag, listverk och fothylsor i mässing, skiva i kalksten, höjd ca 84, 69x49 cm

Nyckel och löst beslag finns att avhämta vid Utlämningen, skivan med lagningar och nagg, smärre ytskador, fanérlagningar, en kortsida med fuktfläckar

325295

2015-09-01