Byrå sengustavianskt provinsarbete
Klubbat för:
18 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BYRÅ, sengustavianskt stockholmsarbete, fanérad i mahogny, beslag, listverk och fothylsor i mässing, skiva i kalksten, höjd ca 84, 69x49 cm
Nyckel och löst beslag finns att avhämta vid Utlämningen, skivan med lagningar och nagg, smärre ytskador, fanérlagningar, en kortsida med fuktfläckar
325295
2015-09-01