Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
GUNNAR SVENSON (1892-1977),
"Flicka i fönstret", signerad Gunnar Svenson
olja på duk 99x59 cm
PROVENIENS:
Fritz H Erikssons samling
Utställd: "Smedsudden" Stockholms Stadsmuseum 1970
325307
2015-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här