Matservis 1900-tal

Matservis 1900-tal
Matservis 1900-tal
Matservis 1900-tal
Matservis 1900-tal
Matservis 1900-tal
Matservis 1900-tal
Matservis 1900-tal
Matservis 1900-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATSERVIS, 66 dlr, Hutschenreuther Bavaria, med förgylld dekor, bestående av: 12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 förrättstallrikar, 12 assietter, 6 uppläggningsfat, 1 par karotter, såsskål, 9 kaffekoppar med fat

325312

2015-09-01