Matservis 1900-tal
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATSERVIS, 66 dlr, Hutschenreuther Bavaria, med förgylld dekor, bestående av: 12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 förrättstallrikar, 12 assietter, 6 uppläggningsfat, 1 par karotter, såsskål, 9 kaffekoppar med fat
325312
2015-09-01