Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
AXEL NILSSON (1889-1981),
"Konstnärens far", signerad Axel Nilsson
akvarell, 29,5x23 cm
Även målning a tergo "Konstnärens far II"
akvarell, 29x23 cm
325317
2015-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här