Axel Nilson Färg och Form Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AXEL NILSSON (1889-1981),
"Konstnärens far", signerad Axel Nilsson
akvarell, 29,5x23 cm
Även målning a tergo "Konstnärens far II"
akvarell, 29x23 cm

325317

2015-09-14