Gerhard Graf akvarell

Gerhard Graf akvarell
Gerhard Graf akvarell

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GERHARD GRAF (1883-1960), Stockholmsmotiv, akvarell, signerad Gerhard Graf, bildyta ca 40x41 cm

325320

2015-09-17