Byrå rokoko

Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

BYRÅ, rokoko, fanérad i alm, förgyllda beslag, bakstycket märkt "O Eschelasen (?) gift 1820, Skårby", höjd ca 78, 82x39 cm

Nyckel saknas, smärre fanérskador och sprickor

325323

2015-09-01