Kista 1700-tal

Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KISTA, locket bemålat, daterad 1795, höjd 45, 58x95 cm, nyckel finns

325324

2015-09-01