Fönster jugend
Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÖNSTER, 2 st, snarlika, 1900-talets första hälft, jugend, blyinfattade med delvis färgat pressglas, fönsterbågar i trä, 116x54 samt 112x54 cm (fönsterbågarnas yttermått)
Slitage, skador
325325
2015-09-17