Fönster jugend

Fönster jugend
Fönster jugend
Fönster jugend
Fönster jugend

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÖNSTER, 2 st, snarlika, 1900-talets första hälft, jugend, blyinfattade med delvis färgat pressglas, fönsterbågar i trä, 116x54 samt 112x54 cm (fönsterbågarnas yttermått)

Slitage, skador

325325

2015-09-17