Snedklaffsbyrå 1800-tal

Snedklaffsbyrå 1800-tal
Snedklaffsbyrå 1800-tal
Snedklaffsbyrå 1800-tal
Snedklaffsbyrå 1800-tal
Snedklaffsbyrå 1800-tal
Snedklaffsbyrå 1800-tal
Snedklaffsbyrå 1800-tal
Snedklaffsbyrå 1800-tal
Snedklaffsbyrå 1800-tal
Snedklaffsbyrå 1800-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SNEDKLAFFSBYRÅ med skåpsöverdel, 1800-talets andra hälft. 3 lådig, vitmålad, höjd 191, 120 x 52 cm

Senare bemålad, nyckel och lås saknas

325329

2015-09-01