Lena Linderholm färglitografi

Lena Linderholm färglitografi
Lena Linderholm färglitografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LENA A LINDERHOLM (född 1947), orange kanna, signerad Lena A Linderholm, färglitografi, 80 x 60 cm

Kantreva

325335

2015-09-01