Lars Tärning oljemålning stilleben

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LARS TÄRNING (född 1945): Fat med citroner, signerad och daterad Lars Tärning -05, skiktmåleri på pannå, ca 30x19,5 cm

325356

2015-09-03