Lars Tärning oljemålning stilleben

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LARS TÄRNING (född 1945): Korg med äpplen, signerad och daterad Lars Tärning -08, skiktmåleri på pannå, ca 25,5x28 cm

325358

2015-09-03