Sture Humbla oljemålning

Sture Humbla oljemålning
Sture Humbla oljemålning
Sture Humbla oljemålning
Sture Humbla oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

STURE HUMBLA (1900-tal), Motiv från Ölands norra udde, olja på pannå, signerad och daterad -60, 35x45 cm

325365

2015-08-31