Eric Hallström Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ERIC HALLSTRÖM (1893-1946)
"Begravning, Edsele", signerad Eric Hallström,
olja på pannå, 50x61 cm

325368

2015-09-14