Hugo Zuhr Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HUGO ZUHR (1895-1971),
Landskap, Delphi, Monogramsignerad HZ, olja på duk, 60x73 cm,
Även signerad och daterad a tergo ´Zuhr Delphi 1950´,
PROVENIENS: SAF, direktör Bertil Kugelberg

325379

2015-09-14