Patrik Reutersvärd Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PATRIK REUTERSVÄRD (1886-1971),
Hushållsarbete, signerad P. Reutersvärd,
olja på duk, 65,5x54 cm

325383

2015-09-14