Patrik Reutersvärd Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PATRIK REUTERSVÄRD (1886-1971),
Landskap med rött hus, signerad och daterad P Reutersvärd 1916, olja, duk på papp-pannå, 39x57 cm

325384

2015-09-14