Gideon Börje Färg och Form Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

GIDEON BÖRJE (1891-1965), Blommor och päron, signerad G. Börje, olja på duk, 54,5x43,5 cm
Även målning a tergo Båtar, Stockholm

325391

2015-09-14