Klubbat för:
3 000 SEK
4 000 SEK
GIDEON BÖRJE (1891-1965), Blommor och päron, signerad G. Börje, olja på duk, 54,5x43,5 cm
Även målning a tergo Båtar, Stockholm
325391
2015-09-14