Klubbat för:
2 600 SEK
4 000 SEK
GIDEON BÖRJE (1891-1965),
"Nature morte, Balkongdörren", signerad G Börje, olja på duk, 65x81 cm
PROVENIENS:
Galleri Färg och Form, inköpt 1954 för 2.400 kronor
325399
2015-09-14