Gideon Börje Färg och Form Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

2 600 SEK

4 000 SEK

GIDEON BÖRJE (1891-1965),
Fåtölj vid fönster, signerad G Börje
olja på duk, 81x65 cm

325400

2015-09-14