Gideon Börje Färg och Form Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GIDEON BÖRJE (1891-1965),
Kvinna med halsband, signerad G Börje, olja på duk, 81x65 cm

325402

2015-09-14