Man med hatt oljemålning

Man med hatt oljemålning
Man med hatt oljemålning
Man med hatt oljemålning
Man med hatt oljemålning
Man med hatt oljemålning
Man med hatt oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), kopia efter August Jernberg: Man med hatt, olja på duk, ca 44 x 36 cm

325411

2015-09-01