Man med hatt oljemålning
2015-09-01
325411
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), kopia efter August Jernberg: Man med hatt, olja på duk, ca 44 x 36 cm