Kustlandskap oljemålning

Kustlandskap oljemålning
Kustlandskap oljemålning
Kustlandskap oljemålning
Kustlandskap oljemålning
Kustlandskap oljemålning
Kustlandskap oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

3 000 SEK

AUGUST HAMMARSTRÖM (18/1900-tal), kopia: Kustlandskap, signerad och daterad Kop af H-m 1910, olja på duk, ca 95 x 137 cm

Lagningar

325415

2015-09-01