Fåtölj NK-bo

Fåtölj NK-bo
Fåtölj NK-bo
Fåtölj NK-bo
Fåtölj NK-bo
Fåtölj NK-bo
Fåtölj NK-bo
Fåtölj NK-bo
Fåtölj NK-bo
Fåtölj NK-bo
Fåtölj NK-bo

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, NK-bo, 1900-tal, märkt Ostrom Sweden, sadeljord samt böjträ, sitthöjd ca 38, 97x63 cm

Bruksslitage

325421

2015-09-01