Fåtölj NK-bo
Valmis
2015-09-01
325421
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
FÅTÖLJ, NK-bo, 1900-tal, märkt Ostrom Sweden, sadeljord samt böjträ, sitthöjd ca 38, 97x63 cm
Bruksslitage